Bitte oder Registrieren, um Beiträge und Themen zu erstellen.

Live from Sixsens

Heb je Joanna al gespot?

Ja, die is er inmiddels ook. En nog veel meer. Julia2 is er inmiddels ook. Veel later dan normaal. Tiffany kwam ook nog laat binnen.  Morgen komt het lijstje van Bachatero wel weer. De derde kamer heb ik gemaakt met Raisa. 24 jarige Roemeense en zeer service gericht. Zeer sensueel en wist een paar keer kippenvel te veroorzaken. Volledige service.

Flyerke, Assman und 2 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
FlyerkeAssmaniejtentiejnBarthelomeo

Het is inderdaad wat rustiger dan normaal voor een zaterdag, maar de dames beginnen binnen te druppelen.

De meesten ken ik niet van naam, maar Aïsha, Annabel, Melanie LT, Ruby, Sissy, Mary, Gloria etc. zijn er al.

het is wordt alweer redelijk druk kwa dames, helaas ken ik de meeste niet bij naam, vergeet die meestal gelijk weer. hopelijk wordt het ietsjes warmer zodat we weer bij zwembad kunnen gaan liggen.

Iets van 30 dames aanwezig vermoed ik, er wordt best goed gekamerd.

Het groepje “van naast de trap” (Mickey, Vanessa, Cristina, Elena, etc.) is er niet, dit maakt het wel een stuk rustiger… 🙂