Bitte oder Registrieren, um Beiträge und Themen zu erstellen.

Live from Sixsens

Niet meer live, maar thuis vanaf de bank.

Aanvulling op bovenstaand bericht (geen zin om te editten)
Stacey en Domenica, ook gezien.

Ella zou ook Helena kunnen zijn, was een langere Roemeense dame met vollere bilpartij, en een voorgevel die met hulp van de dokter tot stand is gekomen, en ze had een blauwe outfit aan.

Begreep van Lana dat ze eerdaags weer voor langere tijd op verlof gaat.

vergeetachtige beer und DrDre1978 haben auf diesen Beitrag reagiert.
vergeetachtige beerDrDre1978

Nu vertrekkensklaar op de parking. 2 fijne kamers gemaakt. Voldoende aanbod aan dames, hele namiddag geen wachttijden gezien.

Wandelaar5 und vergeetachtige beer haben auf diesen Beitrag reagiert.
Wandelaar5vergeetachtige beer

Net ingecheckt en ik zit nu aan de koffie op de veranda. De dames komen maar langzaam binnen druppelen: Carmina (lang niet gezien!), Eva, Gloria, Julia, Kassi, Keyla, Marlène, Mary en Sarah gespot.

Flyerke, Tropische_verrassing und 2 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
FlyerkeTropische_verrassingMemeMooWithHair1960

Inmiddels ook Amalia blond, Antonia, Ariana, Asra, Christina, Roemeense Eliza, Emma, Letitia, Lori, Miriam en Veronica gespot. Mijn eerste kamer gemaakt met Julia en dat was een goed begin van de dag!

Met Amalia blond, Emma en Miriam zijn er nu dus ook 3 stunners in tha house, waarbij Amalia als Miss Sixsens 2023 van het Youpie forum dan ook nog eens top service geeft. (Over Emma en Miriam weet ik wat dat betreft niets).

Flyerke, hotmister1985 und 2 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
Flyerkehotmister1985MemeMooDrDre1978

Martha, Rebecca, Saïra en Patricia zijn nu ook terug uit verlof.

Bachatero, Flyerke und 3 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
BachateroFlyerkeTjeppahPaulWithHair1960

Wat een top middag gehad,

Rebecca, Emma en Christina mee op kamer geweest ( heerlijk), en als toetje in de darkroom verwend door een zeer lieve dame met ( zonder namen te vragen achteraf ( dame; blank, tattoo op linker arm en been). Was lekker en leuk, stukje verderop lag nog een koppeltje lekker vanelkaar te genieten.
Allemaal normaal tarief. Eten was lekker, zoals altijd mooie en goede service.  Maar voor een zaterdagmiddag erg rustig!!! Geen wacht tijden voor kamers.
Eind van de maand zijn mijn toppers ( Nancy/ Natascha;Melanie lt) weer terug.

tot snel.

Bachatero, Flyerke und 6 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
BachateroFlyerkeWandelaar5hotmister1985Tjeppahdoux nôtresWithHair1960DrDre1978

Goed om te lezen dat Emma nu ook €60 voor 30 minuten vraagt! Of €110 voor 60 minuten.
De dame in de dark room zou wel eens Saïra kunnen zijn geweest.

hotmister1985, Pedro2000 und 2 andere Benutzer haben auf diesen Beitrag reagiert.
hotmister1985Pedro2000PaulDrDre1978

Ik denk dat ik vandaag nog de nieuwe, oude Miss Sixsens moet feliciteren...

Update: Twee uurtjes gefeliciteert 😀

 

Wandelaar5, Pedro2000 und WithHair1960 haben auf diesen Beitrag reagiert.
Wandelaar5Pedro2000WithHair1960

Tegen beter weten in ga ik dadelijk de parking opdraaien..benieuwd wat het gaat worden op een dinsdag kort na de feestdagen,het goede is dat ik thuis niet hoef te koken :- )

luke0272, WithHair1960 und farry1 haben auf diesen Beitrag reagiert.
luke0272WithHair1960farry1
Quote from waves on January 7, 2025, 3:42 pm

Tegen beter weten in ga ik dadelijk de parking opdraaien..benieuwd wat het gaat worden op een dinsdag kort na de feestdagen,het goede is dat ik thuis niet hoef te koken :- )

Het is dan ook orthodox kerstmis vandaag en morgen ????