Please or Register to create posts and topics.

Selina (Duitse met Marokkaanse roots)

Eén van de grootste verrassingen in 2025 is Selina, een Duitse dame van 31 (maar ziet er jonger uit) met Marokkaanse roots. Ze heeft een leuk koppie en een curvy figuur met mooie rondingen en vooral haar kont mag er wezen. 27 December kwam ik haar bij de lockers tegen en ze begon een praatje met me. In eerste instantie had ik helemaal geen interesse, maar ze liep met me mee naar beneden naar de bar. Daar verder met haar gepraat, wat wel leuk was, maar ik was nog steeds niet echt in haar geïnteresseerd. Uiteindelijk kwam de kamervraag en dacht, voorruit, een half uurtje moet wel kunnen. Dat half uurtje liep behoorlijk uit  😛 Wat een geweldige meid! Lekker relaxt, fantastische service, bijzonder leuk in de omgang, kortom GFE+. Een echte aanrader!

Bachatero, Tropische_verrassing and 6 other users have reacted to this post.
BachateroTropische_verrassingWandelaar5maximusdennisWiseguykevinaloneWithHair1960Assman

Zaterdag 31 Januari met Mimi en Selina een trio gedaan. Mimi en Selina kennen elkaar niet, maar op de kamer bleek al snel dat ze een klik met elkaar hadden. Ik had vooraf wel een vermoeden dat het tussen beide goed zou klikken, want beide dames hebben een beetje dezelfde interesses en qua karakter matchen ze ook goed. Daarnaast zijn beide dames heel relaxt en bijzonder prettig in de omgang. Voor mij is hun service meer dan top. Ik denk dat dit trio het beste trio was, die ik tot nu heb gehad in Sixsens. Over hun uiterlijk heb ik ook niets te klagen. Beide een mooi koppie. Mimi is wat slanker dan Selina, maar Selina is zeker niet dik. Van beide body types kan ik genieten.

Bachatero, Wandelaar5 and 3 other users have reacted to this post.
BachateroWandelaar5maximusdennisAssmanRichke

Zaterdag 4 juli, een dag die in het geheugen gegrift staat. De zon brandde fel boven saunaclub Sixsens, maar de echte hitte, die vond ik binnen. Een dag die in het teken stond van verleiding, pure passie en een onverwachte climax.

De onverwachte climax met Selina

Ik stond op het punt om te vertrekken toen ik mijn plannen liet varen om de voetbalwedstrijd Marokko-Canada af te kijken. Het stond al 1-0 voor Marokko en er was nog 20 minuten speeltijd. Tot mijn verbazing zag ik daar Selina. Ik had verwacht dat ze vandaag niet aanwezig zou zijn, in verband met haar Marokkaanse roots. Ze genoot zichtbaar van de 3-0 overwinning van Marokko, en de vonk sloeg direct weer over toen we oogcontact maakten. Ze was verbaasd me te zien, maar het lot wilde dat ze nog tijd had.

Het was lang geleden, maar de chemie was direct terug. Selina oogde slanker, maar gelukkig was die iconische, verleidelijke derriere nog precies zoals ik me herinnerde. Ze was avontuurlijker dan ooit, stond open voor alles en liet me dingen ervaren die onze sessie naar een heel nieuw niveau tilden. Een perfecte, onverwachte afsluiter van een dag die al niet meer stuk kon.

Sixsens is en blijft de absolute koning onder de saunaclubs. De dames, de faciliteiten, de sfeer... het is een verboden paradijs waar ik me altijd als een koning voel.

Tropische_verrassing and Assman have reacted to this post.
Tropische_verrassingAssman

Selina heeft een vrouwelijk, curvy figuur met duidelijke, natuurlijke rondingen. Ze is niet heel slank, maar heeft een vol en goed geproportioneerd postuur. Haar vollere taille, bredere heupen en volle benen zorgen voor een opvallend silhouet. Het postuur van Selina is goed te vergelijken met dat van Felina omdat ze allebei een vrouwelijk, curvy figuur hebben met duidelijke rondingen en omdat beiden een Arabisch uiterlijk hebben.

https://www.tiktok.com/@itsfelina06/video/7102887378007756037

Felina2

Felina01

Wandelaar5 and maximusdennis have reacted to this post.
Wandelaar5maximusdennis