Please or Register to create posts and topics.

Donderdag 16 juli

Rond 11:04 uur parkeerde ik m’n Zweedse grijze racekanon naast de ingang.

Het was al een graadje of 25 en ik spoedde naar binnen. Collinda was de gastvrouw die me welkom heette. Het was nog vrij rustig maar het beloofde een mooie dag te worden.

Vandaag stond in het teken van de eerste dag van Assmans zomervakantie, vandaag was de kickoff en hij was m’n partner in crime. Hij zou iets later arriveren, dus ik liet me het ontbijtje alvast lekker smaken en besloot alvast een eerste inventaris te doen van de aanwezige dames. Dat viel niet mee want ik zag al wel wat voor mij onbekende dames.

Een aantal bekende dames was positief verrast mij te zien op een donderdag.

Eerste ronde met Mimi was weer erg goed, mijn laatste kamer met haar dateerde van eind mei, dus het werd weer hoog tijd. Altijd vriendelijk, super hygienisch, sensueel en fijn in de omgang. Al ruim 4 jaar 1 van mijn meest gekamerde dames.

In de middag een frikandel (of 2) en er waren ook heerlijk kipspiesjes met ketjapsaus (deze mogen ze wat mij betreft vaker serveren) deze keer geen bamiblokken gepakt, ze lagen er wel. Het smaakte weer heerlijk en ik was redelijk op krachten gekomen.

De tweede ronde was met Adelina, ook dit was een fijne kamer. Voor de mensen die haar niet kennen, ik zie haar als een mix van Lorena en Isabella. Deze beide dames zijn al een tijdje weg helaas maar Adelina deed me aan hun denken. Zeer goede skills en een vrolijke/leuke klik.

Ook het avondeten was uitstekend, en smaakte heerlijk. In de avond werd het na het eten al snel rustiger. In de bar was het stil, in de kino waren wat dames, de rest op de kamer of buiten.

Assman had ook een goede dag gehad, Marie, Amira en Adelina waren zijn danspartners.

Voor een doordeweekse donderdag was de line-up zeker niet verkeerd. Ik

Mis zeker nog een 4-5 tal dames waarvan ik de naam niet weet. Maar voor de rest:

Roemeens:

Adelina, Aïsha, Alicia, Andrea, Ariana, Azalea, Bella, Daniella, Emma, Georgiana, Inna, Janina, Julia, Kassi, Kira, Larissa, Marie, Mickey, Mimi, Nikki, Raïssa, Ramona, Roxy, Ruby, Serena

Bulgaars :

Alexandra, Anita, (zus van Anita?)Dani, Domenica, Maria, Melanie, Nancy, Natacha, Sissy, Victoria,

Overigen:

Aaliyah (Dui/Mar), Amira (Serv), Antonia (Ho), Cleo (Gr), Gloria (Oekr), Kasja (Po), Kayra (Serv), Pascalle (Bel)

Nieuwe (terugkomende) dame :
Serena: blond 165-170, erg mooi, kleine tattoo bij haar oog (voorheen in Oostenrijk gewerkt, zegt ze)

Nieuwe masseuse (Thais)

Een nieuwe dame, trok veel met Anita op dus heb ik omgedoopt tot zus van Anita,

Het was weer uitstekend, rond 20:00 uur verliet ik de club. Tot snel (zaterdag 25 juli).

Tropische_verrassing, Wandelaar5 and maximusdennis have reacted to this post.
Tropische_verrassingWandelaar5maximusdennis

Nieuwe (terugkomende) dame :

Serena: blond 165-170, erg mooi, kleine tattoo bij haar oog (voorheen in Oostenrijk gewerkt, zegt ze)

Wist niet dat Roermond in Oostenrijk lag.  😉